пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

Заява Олександрійського міського осередку партії «УКРОП»

Місцевий осередок партії «УКРОП» занепокоєний станом діяльності певних депутатів, котрі потрапили до міськради під її прапорами. Так,  депутати Ігор Руденко та Павло Шевченко, потрапили до Олександрійської міської ради, використавши загальний рейтинг партії, не подали жодного запиту чи звернення станом на 15 жовтня 2016 року.  Ці слуги народу на своїх виборчих округах обіцяли що  будуть вести активну роботу з містянами. Та, нажаль, маємо нуль депутатських  запитів, відсутній графік та дні прийому громадян. Згодом ці  депутати неочікуванно почали разом працювати на КП «Олександрійський центральний ринок». Іншими словами, зазначені «працевлаштовані» депутати стали опосередковано підлеглими керівництву  міста і перестали цікавитись проблемами своїх виборців .

На відміну від них, представник  укропівців Сергій Мельник відкрив громадську приймальню  куди звертаються виборці. На його рахунку є і  депутатські запити , вирішує питання благоустрою навколишньої території.

На жаль  налагодити співпрацю з депутатами міської ради Ігорем Руденко та Павлом Шевченком так і не вийшло. На сьогодні  зв’язку та комунікації осередку політичної сили «УКРОП»,  та зазначеними депутатами не існує, вони ведуть свої, нам не зрозумілі ігри, та ігнорують свої обов’язки перед виборцями . Виникає враження, що Їхня діяльність спрямована лише на вирішення особистих питань .


Ситуація, що склалась, змушує Олександрійську міську організацію партії та Кіровоградську обласну парторганізацію звернутися через ЗМІ до жителів міста з проханням не асоціювати   Ігоря Руденка та Павла Шевченка з політичною партією «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» та закликає їх  здати свої депутатські мандати!

Немає коментарів:

Дописати коментар